Spółka „Symulator Biznesu’’ Spółka Jawna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.
„Menedżer Kompletny – grywalizacyjna platforma dydaktyczna, wykorzystująca komputerowe symulacje rynkowe do inteligentnego projektowania i wdrażania indywidualnych ścieżek dydaktycznych w procesie kształcenia studentów studiów ekonomicznych oraz kadry menedżerskiej.”.

Celem projektu jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie opracowania demonstratora gry dydaktycznej dla studentów kierunków ekonomicznych i kadry menedżerskiej, pozwalającej na skuteczne prowadzenie zajęć dydaktycznych i szkoleń.

Wartość projektu: 3 034 938,24 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 2 296 249,42 PLN

Symulator Biznesu Spółka Jawna Anna Błońska Michał Błoński realizuje projekt o nr POIR.02.03.02-22-0006/20
pt. „Opracowanie urządzenia pozwalającego na transfer i wizualizację w czasie rzeczywistym wielowymiarowych parametrów sesji sportów wodnych”
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020,
Poddziałanie 2.3.2 Bony na innowacje dla MŚP

Projekt ma na celu opracowanie prototypu urządzenia transmitującego i wizualizującego dane przy wykorzystaniu komunikacji radiowej dedykowanego użytkownikom dynamicznych sportów wodnych (kiteboarding, wakeboarding, windsurfing).

Na etapie prac zostanie opracowany prototyp, a następnie przebadany wpływ czynników wpływających na trwałość działania urządzenia oraz zakłócających komunikację radiową celem poprawy stabilności i zasięgu transmisji danych.

Prace B+R pozwolą na opracowanie rozwiązań technologicznych o funkcjonalnościach, nie dostępnych obecnie w produktach konkurencyjnych. Rezultatem projektu będzie gotowe do wdrożenia, innowacyjne urządzenie wraz z oprogramowaniem przeznaczone do transmisji danych użytkowników poruszających się w warunkach sesji wodnych.

Wartość projektu: 399 360,00 PLN
Dofinansowanie projektu z UE: 339 456,00 PLN
Słuchamy i wierzymy w dialog, Bazujemy na doświadczeniu w stosowaniu metod i narzędzi analitycznych. Realizm symulacji opieramy o dane gusowskie, publikacje branżowe i parametry biznesowe Klientów. Nie oferujemy „zamkniętego pudełka”. Dopasowujemy treści i zakres do potrzeb i wymagań.
Jak działamy?
Nasz zespół
Firma to ludzie i ich pasje. Tworzymy zespół doświadczonych trenerów, programistów i grafików.
Wy określacie cele, my je realizujemy.
Napisz do nas
Zadzwonimy i umówimy się na spotkanie w dogodnym miejscu i terminie!
Porozmawiajmy o
Rozwiązaniu dla Ciebie
ul. Hubala 12, 80-289 Gdańsk
691 432 144
biuro@symulator-biznesu.pl